Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Kukinka – Oferty sprzedaży i najmu domów na Pomorzu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

975 000 zł113 m² 8 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Angel Estate prezentuje: nowoczesny dom premium nad morzem | Ustronie Morskie | Duże działki Na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom położony w malowniczej części Ustronia Morskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł113 m² 8 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Energooszczędne domy wolnostojące 2km od morza na nowoczesnym osiedlu ku słońcu w kukince, 3km od Ustronia Morskiego i 14km od Kołobrzegu. W sąsiedztwie drogi ekspresowe S6 (2km).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Klonowa

Nowe Bielice(Kukinka + 23 km)

1 490 000 zł158 m² 9 430,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Oferta premium! Szukasz domu, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Lechitów

Mielno(Kukinka + 22 km)

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 14 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Mielno(Kukinka + 22 km)

1 200 000 zł106,30 m² 11 288,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Fantastyczny dom jednorodzinny blisko morza w spokojnej części Mielna Wyobraź sobie miejsce, które łączy wszystko, czego potrzebujesz: bliskość morza, ciszę, spokój i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dźwirzyno

Dźwirzyno(Kukinka + 24 km)

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:617 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Dźwirzynie - dom mieszkalny z domkiem letniskowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikalnej nieruchomości położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gościno

Gościno(Kukinka + 17 km)

399 000 zł268,50 m² 1 486,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 268,5 m2 położony w świetnej lokalizacji. W drodze gminnej położonej przy działce wszystkie media tj. woda, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie(Kukinka + 2 km)

1 950 000 zł189 m² 10 317,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:744 m²

Własność. Villa Virgo położona w Ustroniu Morskim przy głównej ulicy - Wojska Polskiego 250 metrów od piaszczystej plaży. Obiekt znajduje się na skraju centrum miejscowości z rewelacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grzybowo

Grzybowo(Kukinka + 18 km)

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Dom z częścią na wynajem | 10 minut od plaży | Grzybowo - tuż przy Kołobrzegu Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny z wydzieloną częścią pod wynajem z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg(Kukinka + 12 km)

948 620 zł127,72 m² 7 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Oferujemy atrakcyjny dom o prostej, nowoczesnej bryle o powierzchni 127 m2 ,w stanie deweloperskim. Budynek ma dwie kondygnacje .Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Kołobrzeg

Ogrody,Kołobrzeg(Kukinka + 12 km)

939 000 zł121,75 m² 7 712,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta bez podatku pcc dla kupującego! Ostatnie domy na sprzedaż. W ofercie posiadamy jeszcze kilka dostępnych domów, zapytaj nas o dostępność. Oferta dotyczy domu: powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko(Kukinka + 19 km)

1 050 000 zł105 m² 9 990,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij